Przyciemnianie szyb

Cena orientacyjna:

od 175 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Przyciemnianie szyb to od lat niezwykle popularna usługa kojarzona głównie z poprawą wyglądu samochodu. Okazuje się jednak, że poza walorami wizualnymi oferuje również wiele innych korzyści. Kierowcy, którzy zdecydowali się na przyciemnianie szyb twierdzą zgodnie, że pozwoliło im to m.in. obniżyć temperaturę we wnętrzu pojazdu oraz zwiększyć komfort pasażerów podczas podróży w sezonie letnim. Z kolei zimą przyciemnione szyby lepiej zatrzymują ciepło wewnątrz pojazdu. Pamiętajmy również, że promieniowanie UV zatrzymywane przez folię zabezpieczającą wpływa niekorzystnie na nasz organizm. Z tego powodu tak wielu właścicieli nie tylko samochodów sportowych, lecz także kombi czy rodzinnych SUV-ów decyduje się na usługę tego typu.

Inną ważną zaletą tej usługi jest większa wytrzymałość szyby - w razie wypadku folia może uchronić przed rozbiciem szyby i zranieniem kierowcy oraz pasażerów. Należy pamiętać, że nieprofesjonalnie zaaplikowana folia szybko się zużywa i blaknie, co ostatecznie szpeci auto, zamiast poprawiać jego wygląd.

Fresh Car tworzy zespół specjalistów z odpowiednimi kompetencjami, wiedzą oraz doświadczeniem w przyciemnianiu szyb, co jest gwarancją spełniania najwyższych standardów w zakresie tej usługi. Jesteśmy również świadomi przepisów prawnych, które określają wymogi dotyczące stopnia przyciemnienia szyb - współczynnik przepuszczalności nie może przekraczać bowiem 70%. Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Wróć do podstrony: Auto Detailing