One Step Korekta lakieru

Cena orientacyjna:

350 - 800 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Powłoka lakieru stosowana w dzisiejszych samochodach jest o wiele bardziej delikatna i cieńsza niż aplikowana jeszcze kilkanaście lat temu. Przywrócenie idealnego stanu lakieru wymaga zatem specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia w wyborze dopasowanych i bezpiecznych materiałów ściernych. Nie bez znaczenia jest również technika oraz wykorzystanie odpowiednich maszyn oraz narzędzi.

One Step Detailing to usługa rekomendowana w przypadku samochodów, których warstwa lakieru została zniszczona lub w jakikolwiek sposób naruszona. Dzięki innowacyjnej technologii jesteśmy w stanie usunąć nawet do 70% niedoskonałości powłoki lakierniczej. Wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne kosmetyki o naturalnym poziomie pH, które nie niszczą karoserii. Specjalistyczna glinka pozwala z kolei na usunięcie trudnych zabrudzeń np. smoły, osadu drogowego, czy pozostałości po owadach.

Po wykonaniu tych czynności auto trafia na myjnię bezdotykową i jest osuszane z pomocą ciepłego nadmuchu. Następnie oczyszczamy samochód przy pomocy płynu inspekcyjnego w celu przygotowania go do jednoetapowej korekty. Po jej wykonaniu zabezpieczamy karoserię przy użyciu wysokiej jakości wosku.

One Step Detailing to innowacyjna metoda pozwalająca na skuteczne przywrócenie idealnego stanu lakieru nawet w kilkunastoletnich samochodach. Poza aspektami wizualnymi warto również pamiętać, że proces ten wpływa na przedłużenie żywotności lakieru, dzięki czemu karoseria nawet po upływie kilku lat nadal wygląda niezwykle świeżo. Realizacja usługi trwa około jednego dnia.

Wróć do podstrony: Auto Detailing