Niewidzialna wycieraczka

Cena orientacyjna:

75 - 150 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Chcąc poprawić bezpieczeństwo swoje, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego warto zastanowić się nad zastosowaniem rozwiązania, jakim jest niewidzialna wycieraczka. Szczególnie podczas sezonu jesiennego-zimowego może w znacznym stopniu wpłynąć na poprawę widoczności na drodze podczas deszczu.

Niewidzialna wycieraczka to powłoka hydrofobowa na szyby, która ułatwia odprowadzanie wody bez używania tradycyjnych wycieraczek samochodowych.

Za sprawą pędu powietrza drobinki wody są usuwane, zwiększając nasz komfort jazdy podczas deszczowej pogody. Niewidzialną wycieraczkę można stosować zarówno na przedniej szybie, jak i szybach bocznych.

W Fresh Car oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego skupiamy się na wykonaniu niewidzialnej wycieraczki w sposób staranny i dokładny. W porównaniu z domowymi próbami nałożenia często niskiej jakości płynu, jesteśmy w stanie wydłużyć efekt nawet do kilku miesięcy. Wykorzystujemy bowiem środki na bazie kilku składników, dlatego polerowanie wymaga odpowiednich umiejętności, wiedzy, a także warunków - bowiem w pomieszczeniu, w którym wykonywana jest niewidzialna wycieraczka musi panować temperatura minimalnie 15 stopni Celsjusza.

Wróć do podstrony: Auto Detailing