Detailing wnętrza

Cena orientacyjna:

200 - 550 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Dbając o walory estetyczne samochodu należy pamiętać, że również wnętrze powinno być dobrze utrzymane. Podczas użytkowania pojazdu różnego rodzaju zanieczyszczenia zbierają się nie tylko na karoserii lecz również dywanikach, desce rozdzielczej, kokpicie oraz tapicerce. Ze względu na budowę samochodu brud dostaje się również w wiele trudno dostępnych miejsc, które nie zawsze jesteśmy w stanie wyczyścić w warunkach domowych.

Nie wystarczy jedynie odkurzacz i ściereczka do kokpitu, aby auto prezentowało się jak nowe. Auto detailing wewnętrzny to zaawansowany, rozbudowany i dobrze zaplanowany proces czyszczenia wnętrza samochodu przez zespół profesjonalistów. Ich doświadczenie jest gwarancją, że wszelkie czynności mające na celu konserwację wnętrza auta wykonane są na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy wyłącznie idealnie dobrane produkty wysokiej jakości, które nie tylko poprawiają walory estetyczne wnętrza, lecz również zabezpieczają je przed działaniem czynników atmosferycznych.

W ramach usługi wykonujemy m.in. czyszczenie skór, maskowanie zadrapań, mycie elementów plastikowych i winylowych oraz pranie tapicerki specjalistycznymi środkami. W procesie auto detailingu stawiamy na wyjątkową dokładność i dbałość nawet o najmniejszy szczegół. Warto bowiem pamiętać, że aby wnętrze auta prezentowało się jak nowe, potrzeba wiedzy, odpowiednich preparatów oraz doświadczenia. Auto detailing wnętrza trwa również o wiele dłużej niż tradycyjne powierzchowne czyszczenie i jest wykonywany zaawansowanymi technikami.

Wróć do podstrony: Auto Detailing