Dekontaminacja felg

Cena orientacyjna:

50 - 150 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Podczas codziennego użytkowania samochodu nieuniknionym jest jego zabrudzanie. Mowa tutaj o smole, osadach drogowych i metalicznych. Ich usunięcie za pomocą zwykłych środków do czyszczenia karoserii nie przynosi z reguły zadowalającego rezultatu. Warto pamiętać, że przywrócenie idealnego stanu felg to nie lada wyzwanie ze względu na fakt, że jest to jeden z elementów najbardziej narażonych na kontakt z zabrudzeniami. Dzięki dekontaminacji felg staną się one świeże, czyste i będą prezentować się jak nowe.

W naszej firmie stawiamy na absolutną dokładność, dlatego cały proces trwa dłużej niż w przypadku tradycyjnego czyszczenia. Pięknie prezentujące się, czyste i świeże felgi to wizytówka każdego kierowcy, dlatego w Fresh Car skupiamy się nawet na najmniejszych detalach.

Wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty, które pozwalają na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń. Zabezpieczamy felgi przed przyleganiem trudnych do usunięcia zabrudzeń, a za sprawą specjalistycznych środków świeży wygląd felg utrzymuje się przez długi czas.

Jest to metoda nieinwazyjna i bezpieczna. Zakres czynności konserwacyjnych oraz wybór odpowiednich preparatów uzależniony jest od rodzaju felg (aluminiowe bądź stalowe).

Wróć do podstrony: Auto Detailing