Czyszczenie skór

Cena orientacyjna:

75 - 300 zł

Ceny ostateczne ustalane są po oględzinach samochodu.

Czyste i zadbane wnętrze samochodu to wizytówka każdego kierowcy. Niestety szczególnie w przypadku kilku lub kilkunastoletnich samochodów skórzana tapicerka staję matowa, wyblakła i wytarta. Szczególnie w przypadku jasnej barwy, z pewnością brudna skóra będzie widoczna na pierwszy rzut oka. Warto zatem zastanowić się usługą jaką jest czyszczenie skór zaawansowanymi metodami. Dzięki niej szybko odzyska swoją głębię i wysokie walory estetyczne.

Mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu auto detailingu wewnętrznego, za co szanują nas nasi klienci. Środki chemiczne wykorzystywane do czyszczenia skór dobierane są na podstawie wieku auta, rodzaju skóry oraz poziomu zabrudzenia. Warto bowiem pamiętać, że bardzo często producenci pokrywają skórę specjalnym lakierem bezbarwnym, który w łatwy sposób może zostać uszkodzony w wyniku użycia nieodpowiednich środków.

Dbając o zachowanie najwyższego standardu naszych usług, skupiamy się na każdym szczególe. Długotrwały proces czyszczenia skóry przebiega wieloetapowo w celu przywrócenia dawnego stanu materiałów skórzanych stosowanych we wnętrzach samochodów. Po przeprowadzeniu tych czynności zabezpieczamy materiał, dzięki czemu zachowuje on swoje walory wizualne jeszcze długo po wyjechaniu z naszego warsztatu.

Dodatkowo skóra w wyniku odpowiedniego zabezpieczenia wykazuje większą odporność na działanie m.in. promieniowania UV oraz wielu substancji chemicznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą profesjonalnego czyszczenia skóry, serdecznie zapraszamy do wizyty w firmie Fresh Car lub kontaktu drogą telefoniczną!

Wróć do podstrony: Auto Detailing